AR-GE Grup Kazan Makina ve Isı Sistemleri
AR-GE Logo
e-posta info@argekazan.com.tr
tel 0 312 354 11 62
adres Ostim O.S.B. Cevat Dündar Cad. No:20 Yenimahalle-ANKARA
Gaz Yakıtlı Buhar Kazanı
logo

Ürün Kataloğu

logo

Ürün Sertifikası

logo

Kullanma Kılavuzu

SİLİNDİRİK SKOÇ TİP GAZ YAKITLI BUHAR KAZANI

Buhar kazanı, Doğalgaz/LPG/LNG/GNG gibi yakıtların yakılması sonucu ortaya çıkan alev ve gazların taşıdığı ısı enerjisini akışkanın içerisinde dolaşımını sağlanarak suya aktarılması sonucunda suyun sıvı halden gaz haline geçmesini sağlamak amacı ile üretilmiş kapalı basınçlı kaplardır.

Buhar Kazanlarının Tercih Edilme Sebepleri;

AR-GE Buhar kazanı, TS EN 12953, CE kalite standartlarına, 2014/68/AB basınçlı kaplar direktifi ve TRD kurallarına uygun olarak bilgisayar destekli tasarım ve imalat teknolojisi ile imal edilir.

Geniş su ve buhar hacmi sayesinde yoğun ve süreklilik gösteren çalışma şartlarında ve ani buhar çekişlerinde yeterli buhar ihtiyacını kolaylıkla karşılar.

Düşük karşı basınç değerleri ile daha rahat yanma, daha az enerji sarfiyatı sağlar. Optimum yanma odası boyutları külhanda yüksek ısı transferini, radyasyonu, ısı transfer yüzeylerinin daha verimli kullanımı ve yanma odası içinde tam yanmanın oluşmasını sağlar.

Değişik yakma sistemleri uyumlu çalışma özelliğine sahip Silindirik Sıvı Yakıtlı Buhar Kazanları tüm yakıtları yüksek verimle yakmak üzere son teknoloji ile tasarım ve imalatı yapılmaktadır.

Yüksek su ve uygun buhar hacimleri sayesinde ani buhar çekişlerinde veya sürekli çalışma şartlarında yüksek performansa sahiptir.

Düşük karşı basınçlı olması sebebi ile yüksek verimli yanma performansı, yanma odasında yüksek ısı transferini, radyasyon, ısı transfer yüzeylerinin daha verimli kullanımını ve yanma odası içinde tam yanmanın sağlanması ile minimum baca gazı emisyon oranlarına sahip çevreye duyarlıdır. Her türlü brülör ile yüksek kapasitelerde buhar elde etme imkânı sunar.

SİLİNDİRİK SKOÇ TİP GAZ YAKITLI BUHAR KAZANI ÖLÇÜLERİ

Gaz Yakıtlı Buhar Kazanı

AR-GE Grup Kazan değer ve ölçüleri haber vermeksizin değiştirme hakkımız saklı tutulmuştur.

Twitter
Linkedin
Massenger
Skeype

Bu sitenin bütün hakları AR-GE Grup Kazan Makina ve Isı Sistemleri Ltd Şti'ne aittir.

Copyright © AR-GE 2020 Her hakkı saklıdır