AR-GE Grup Kazan Makina ve Isı Sistemleri
AR-GE Logo
e-posta info@argekazan.com.tr
tel 0 312 354 11 62
adres Ostim O.S.B. Cevat Dündar Cad. No:20 Yenimahalle-ANKARA

HAKKIMIZDA

AR-GE GRUP KAZAN MAKİNA VE ISI SİSTEMLERİ LTD ŞTİ 2010 yılında kurulmuş profesyonel kadrosu ile sınır tanımayan hizmet anlayışı ile ihtiyaç duyulan her yerde Buhar kazanları, sıcak su kazanları imalat, montaj, tadilat ve revizyon konularında hizmet vermektedir.

Firmamız müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamayı, müşteri memnuniyetini artırarak, çevreye ve doğaya zarar vermeden ekonomiye katkıda bulunmayı ilke edinmiştir.

Basınçlı Kaplar sektöründe çetin rekabet koşulları ve müşterilerin değişen istek ve beklentileri; gerek ürünlerin ve gerekse sunulan hizmetlerin sürekli geliştirilmesini, iyileştirilmesini zorunlu kılmaktadır.

AR-GE Grup, sektördeki talep ve beklentileri yoğun tecrübe ve konuya uzman bakışıyla objektif biçimde değerlendirmekte; gelen talepleri dinamik, yenilikçi, gelişmeci bir yaklaşımla karşılamaktadır.

"Kalitede Süreklilik", "Uygun Fiyat", "Karşılıklı Güven", "Araştırma - Geliştirme" ve "Dürüstlük" vizyonumuzu oluşturan temel ilke ve vazgeçilmeyecek değerlerimizdir.

AR-GE Grup, bu ilke ve değerlere bağlı kalarak; tanıtım ve teklif aşamalarından başlayıp, ürün veya hizmetin teslimine kadar geçen süreç içerisinde, tüm üretim ve hizmetlerini hatasız, bir defada doğru olarak yaparak bir marka olma çabası içindedir.

Twitter
Linkedin
Massenger
Skeype

Bu sitenin bütün hakları AR-GE Grup Kazan Makina ve Isı Sistemleri Ltd Şti'ne aittir.

Copyright © AR-GE 2020 Her hakkı saklıdır